Callidum

Kup Eurax online w naszym internetowym US Pharmacy, świerzb kupić lek w Internecie.

Kup Eurax online w naszym internetowym US Pharmacy, świerzb kupić lek w Internecie.

ZASTOSOWANIE Eurax

Eurax jest stosowany w leczeniu zakażenia świerzb. Jest on również stosowany w leczeniu świądu pewnych innych chorób skóry.

Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę, w następujących formach dawkowania:

 • Eurax Cream (USA i Kanada)
 • Eurax Lotion (USA)

ŚRODKI Eurax

alergie – Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowa lub alergiczna reakcja na Eurax (krotamiton). Należy również poinformować lekarza, jeśli pacjent jest uczulony na innych substancji, takich jak konserwanty czy barwniki.

Dzieci – Badania nad Eurax (krotamiton) zostały wykonane jedynie u dorosłych pacjentów. Nie ma konkretnych informacji porównując wykorzystanie Eurax u dzieci z wykorzystania w innych grupach wiekowych.

Starsi dorośli – Nie ma konkretnych informacji porównując wykorzystanie Eurax (krotamiton) w podeszłym wieku z wykorzystania w innych grupach wiekowych.

Inne leki – Należy poinformować pracowników służby zdrowia, jeśli używasz jakiegokolwiek innego miejscowego receptę lub bez recepty (over-the-counter) lek, który jest stosowane do tego samego obszaru skóry.

Inne problemy zdrowotne – Obecność innych problemów zdrowotnych może mieć wpływ na wykorzystanie Eurax (krotamiton). Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakiekolwiek inne choroby, w szczególności:

Silnie zapalnym skóry lub surowe powierzchnie sączące skóry (Zastosowanie Eurax (krotamiton) na tych obszarach mogą pogorszyć stan.)

Eurax i ciąża

Badania na Eurax (krotamiton) działanie w ciąży nie zostały przeprowadzone u ludzi lub zwierząt.

Eurax i karmienie piersią

Miejscowe Eurax (krotamiton) nie został zgłoszony do powodować problemy u niemowląt piersią.

JAK KORZYSTAĆ Eurax (krotamiton)

Przechowywać Eurax (krotamiton) od ustach. Może to być szkodliwe, jeśli go połknąć.

Korzystanie Eurax (krotamiton) tylko zgodnie z zaleceniami. Nie należy używać go częściej niż przepisał lekarz. W tym celu mogą zwiększyć swoje szanse na skutki uboczne.

Przechowywać Eurax (krotamiton) z dala od oczu i błon śluzowych, takich jak wewnątrz nosa, ponieważ może to spowodować podrażnienie. Jeśli trzeba przypadkowego dostania się do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.

Jeśli wziąć kąpiel lub prysznic przed użyciem Eurax (krotamiton), wysuszyć skórę na długo przed jej stosowania.

Dla pacjentów stosujących ten lek na świerzb:

 • Zastosuj by pokryć całą powierzchnię skóry z brodą w dół. Pocierać ją w dobrze. Bądź szczególnie ostrożny, aby zastosować go w fałdy i zmarszczki na skórze
 • wilgotnych obszarach (takich jak pachy i pachwiny)
 • (w tym stopy podeszwami)

  Ta informacja jest tylko uzupełnieniem, a nie substytutem, orzeczenie i wiedza farmaceuty, lekarza lub innego pracownika służby zdrowia. To nie powinno być postrzegane jako wskazanie, że zastosowanie tego leku jest to właściwe, skuteczne i bezpieczne dla Ciebie. Przed zastosowaniem tego leku skonsultować się z lekarzem

 • między palcami u rąk i nóg
 • nie zmyć tę pierwszą warstwę.
 • nałożyć drugą warstwę po 24 godzinach od pierwszego.
 • Następnego dnia, w celu zapobieżenia ponownemu zakażeniu, umieścić na świeżo umyte i suche oczyszczone ubrania i zmienić pościel.
 • 48 godzin po drugiej aplikacji, wziąć oczyszczającą kąpiel usunięcie leku.
 • twoi partnerzy seksualni i wszyscy członkowie gospodarstwa domowego mogą wymagać leczenia również. Skonsultuj się z lekarzem jeśli masz jakiekolwiek pytania na ten temat.
 • Eurax DAWKOWANIE

  Dawka Eurax (krotamiton) będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnią Eurax dawkowanie. Jeśli dawka jest różna, nie zmieni, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

  Miejscowe postacie dawkowania (Eurax śmietany i lotion Eurax):

  • Dorośli: Nałożyć dwie dawki. Stosuje się po pierwszym dniu i po raz drugi dzień. W ciężkich przypadkach leczenie można powtarzać raz po jednym tygodniu.
 • Dzieci: stosowania i dawki muszą być określone przez lekarza.
  • Dorośli: Przydaje się, gdy to konieczne, zgodnie z zaleceniami lekarza lub wskazówkami na etykiecie.
 • Dzieci: stosowania i dawki muszą być określone przez lekarza.
 • UWAGI

  Jeśli twój stan nie poprawia lub pogarsza się, należy powiadomić lekarza.

  Dla pacjentów stosujących Eurax (krotamiton) przez świerzb:

  Aby zapobiec ponownemu zakażeniu lub rozprzestrzenianie się zakażenia na inne osoby, wymagana jest również dobrej higieny. Należą do nich: pralka w bardzo gorącej wodzie i suszenie przy użyciu gorącego cykl suszarki:

  Odzież i pościel, które nie mogą być myte w ten sposób należy czyścić chemicznie.

  Eurax DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

  Jeżeli którykolwiek z następujących rzadkich działań niepożądanych Eurax występuje, skontaktuj się z lekarzem jak najszybciej:

  • podrażnienie skóry
  • Wysypka nie przedstawi przed użyciem Eurax

  Inne Eurax objawy niepożądane nie wymienione powyżej, mogą również wystąpić u niektórych pacjentów. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, należy skontaktować się z lekarzem.

  Eurax MAGAZYNOWANIE

  Trzymać z dala od dzieci.

  Przechowywać z dala od ciepła i bezpośredniego światła.

  Chronić przed mrozem.

  Nie trzymaj żadnego przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne. Pamiętaj, każda wyrzucić lek jest w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Gdzie można kupić leki na receptę.

  O naszej dyskontowej aptek.

  Czy potrzebna jest recepta, nie na receptę (bez recepty) lub bez recepty (OTC) leków, można mieć pewność przy zakupie leków i narkotyków w naszym on-line, wysyłkowej aptece. Porównaj nasze koszty recept i cenę.

  RELATED POSTS

  Comments are closed.